Stel cookie voorkeur in

Team 2019-2020

 

avatar

Janneke Folker

Directeur

Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

j.folker@sint-nicolaasschool.nl

avatar

Joyce Martens-Vrielink

Intern begeleider

Maandag, dinsdag en donderdag.

avatar

Simone Veulings

Stamgroepleerkracht Bijtjes, leerjaar 1 en 2, bouwcoördinator Onderbouw.

Maandag (ambulant), dinsdag, donderdag (ambulant) en vrijdag

avatar

Joyce Wolters

Stamgroepleerkracht de Bijtjes, leerjaar 1 en 2

maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

avatar

Jacqueline Eikholt

Stamgroepleekracht de Vlinders, leerjaar 1 en 2, MR-lid

maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

avatar

Mirthe van de Mast

Stamgroepleerkracht van de Lieveheersbeestjes en Vlinders, leerjaar 1 en 2

Woensdag, donderdag en vrijdag

avatar

Giny Janssen

Stamgroepleerkracht de Lieveheersbeestjes, leerjaar 1 en 2

maandag, dinsdag en vrijdag

avatar

Rob Klaassen

Bouwcoördinator Bovenbouw, werkt in de Kikkers (maandag), Stokstaarten (dinsdag) en Tijgers (woensdag)

Maandag, dinsdag, woensdag en donderdag (ambulant).

avatar

Esther Delgijer

Stamgroepleerkracht de Kikkers, leerjaar 3,4,5, MR-lid

Dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

avatar

Jorien van Elferen

Stamgroepleerkracht de Zeepaardjes, leerjaar 3,4,5

woensdag, donderdag en vrijdag

avatar

Marijke Cornelisse

Stamgroepleerkracht de Zeepaardjes, leerjaar 3, 4, 5, Bouwcoördinator Middenbouw, MR-lid, GMR-lid, ICT coordinator

Maandag, dinsdag en donderdag (ambulant)

avatar

Patrick Martin

Stamgroepleerkracht de IJsberen, leerjaar 3,4,5

Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

avatar

Lotte Driessen

Stamgroepleerkracht de Zeehonden, leerjaar 3,4,5

Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

avatar

Sylvie van Gerwen

Stamgroepleerkracht de Tijgers, leerjaar 6,7,8

maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

avatar

Irene Hannink

Stamgroepleerkracht de Stokstaarten, leerjaar 6,7,8

Maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

avatar

Janne van Hout

Stamgroepleerkracht de Panda's, leerjaar 6,7,8

Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

avatar

Judith van Vuuren

Stamgroepleerkracht Panda's, leerjaar 6,7,8

Dinsdag

 

avatar

Maartje van Walraven

Stamgroepleerkracht de Koala's, leerjaar 6, 7, 8

Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

avatar

Rabia Aoulad Baktit

Onderwijsassistente Onderbouw

Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

avatar

Johan Janssen

Onderwijsassistente midden- en bovenbouw

Maandag, dinsdag en donderdag

avatar

Peter Wijers

Conciërge

Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

avatar

Erik Ipema

Gymdocent

Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

avatar

Tom van de Venn

Leerkracht Muziek

Maandag en dinsdag